Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki
Barter: NIE

Acnoum

Polska marka
Acnoum to młoda polska marka, specjalizująca się w skórzanych torebkach i akcesoriach, której głównymi założeniami są ponadczasowy minimalizm oraz wysmakowane wzornictwo. Torebki szyte są w Polsce, z największą dbałością o jakość wykonania i detale. Skóry i dodatki sprowadzane są z Włoch, a kolekcje powstają w limitowanych seriach, w lokalnej manufakturze.

Marka stawia w swoich produktach na uniwersalność i funkcjonalność zawartą w pięknej formie. Produkt nie tylko ma cieszyć oko modną i ponadczasową linią, ale również być praktyczny. Ofertę na rynku wyróżniają wyjątkowe detale oraz ręcznie plecione skórzane elementy, które nadają produktom indywidualnego i unikatowego charakteru. Marka w swoim asortymencie posiada torebki z włoskiej bydlęcej skóry, ręcznie wykonywane breloki będące pięknym dodatkiem lub uzupełnieniem torebek oraz apaszki z jedwabnego twillu.

Jednym z głównych założeń firmy jest odpowiedzialność, oparta na ograniczeniu logistyki i nadmiernej produkcji. Ważnym elementem misji jest dbałość o środowisko – marka stara się minimalizować ilość odpadów, a opakowania, w które pakowane są produkty pochodzą z recyklingu.
Warszawa
Acephala Concept Store
Aleja 3 Maja 14
00-381 Warszawa
Wrocław
Piece of K8
Księcia Witolda 43 a
50-202 Wrocław
Łódź
Bloom Boutique
Nawrot 4
90-060 Łódź

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Acnoum

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Acnoum