Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

Ajusté

Polska marka
Ajusté to polska marka dla kobiet z odzieżą ready-to-wear. Powstała z zamiłowania do ponadczasowego minimalizmu i prostoty w swobodnym wydaniu. Kolekcje cechują się wysokiej jakości naturalnymi tkaninami, prostą formą i starannym wykończeniem. Marka Ajusté to połączenie minimalizmu z nutą francuskiego stylu – oversizowe formy, nonszalanskie wiązania, monochromatyczne looki, niewymuszona elegancja. Kolekcje tworzone są z naturalnych tkanin i dzianin pochodzących z Europy: bawełny, lnu, tencelu, lyocellu, wiskozy oraz wełny z certyfikatami m.in. OEKO-TEX Standard 100, GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD, Lenzing™ Ecovero™.

Przy tworzeniu kolekcji marka nie podąża za panującymi trendami, a na dążeniu do budowania świadomej i uniwersalnej garderoby kapsułowej. Większość modeli doskonale ze sobą współgra i pozwala na budowanie wielu stylizacji zarówno eleganckich, jak i casualowych.

Mniej znaczy więcej – marka ogromną wagę przykłada do jakości odszycia i detali, dlatego kolekcje nie są duże i rozbudowane. Ograniczają się do kilku modeli – za to dopracowanych do perfekcji. Ajusté wspiera lokalne rodzinne przedsiębiorstwa, dlatego produkcje zleca tylko zaufanym pracowniom w Polsce.
Warszawa
Thank You Pop Up
Mysia 3
00-496 Warszawa
Warszawa
Locum Concept Store
ul. Aleja 3 Maja 14
00-381 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Ajusté

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Ajusté