Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Obuwie / Polskie Marki
Barter: NIE

Amoreshoes

Polska marka
Amoreshoes to młoda, polska marka, która swój debiut miała w 2019 roku. Już wtedy Amoreshoes pokochały polskie gwiazdy, influencerki oraz stylistki i styliści.

Amoreshoes uwielbia się za jakość, nieco ekstrawagancki styl i ponadczasowość. Najbardziej rozpoznawalne modele to kowbojki, które stały się już flagowym produktem marki. W kolekcji znajdują się również unikatowe modele botków, czółenek z nietuzinkowymi ozdobami oraz całą gamę letniego obuwia. To modele ze szlachetnej skóry licowej, eleganckiej skóry lakierowanej a także z miękkiej zamszowej i nubukowej. Mają solidną, często skórzaną podeszwę, miękką wyściółkę oraz podszewkę i wkładkę z naturalnej skóry.

Amoreshoes to zespół wykwalifikowanych fachowców z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży obuwniczej – a więc, gwarancja doskonałego rzemiosła, którego dopełnieniem są wysokiej jakości włoskie materiały i światowy desing.

Zakupy w Amoreshoes to pewność otrzymania tej jedynej, niepowtarzalnej pary – wyprodukowanej specjalnie dla kupującego.

Mocną stroną marki jest indywidualne podejście do klienta. Mnóstwo rozmów, maili, wiadomości i poszukiwań tej pary „idealnej” to standardy Amoreshoes.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Amoreshoes

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Amoreshoes