Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

Asme Studios

Polska marka
„EDUCATE A GIRL AND SHE CAN CHANGE THE WORLD”

Ponieważ jesteśmy kobietami, które miały szczęście ukończyć edukację, wybrać karierę i samodzielnie decydować o życiu rodzinnym, chcemy wspierać dziewczyny w ich samodzielności. Zobowiązujemy się przekazywać 1 Eur od każdej transakcji na rzecz fundacji Girls Future Ready, by wspierać empowering młodych kobiet w Europie Środkowo-Wschodniej. Chcemy dawać przykład, być jednym z impulsów przynoszących zmianę. Kupując w naszym sklepie wywierasz wpływ na przyszłość dziewczyn z Europy Środkowo-Wschodniej, wspierasz ich edukację, naukę języków i rozwój w dążeniu do realizowania własnych misji. Myśl o przyszłości, w której każda z nas może świadomie wybrać najlepszą dla siebie ścieżkę – właśnie to najbardziej nas napędza.

ETYCZNE WYTWÓRSTWO

Wszystkie nasze produkty powstają w jednoosobowych, kobiecych pracowniach na Pomorzu. Naszym zobowiązaniem jest długoterminowy zrównoważony rozwój i odpowiedzialne praktyki. Etyczne wytwórstwo jest i pozostanie naszym najważniejszym celem w procesie skalowania działalności. Zobowiązujemy się do odpowiedzialności społecznej i środowiskowej, i starannie dobieramy partnerów, którzy podzielają to zobowiązanie. Jesteśmy zaangażowani w odpowiedzialną konsumpcję i kultywowanie zrównoważonych nawyków zakupowych wspólnie z naszymi klientami.

CERTYFIKOWANE TKANINY

Zobowiązujemy się do wykorzystywania w naszych projektach wyłącznie tkanin, przędz i dodatków wyprodukowanych w Europie z zachowaniem najwyższych standardów społecznych i środowiskowych. Wybieramy tkaniny, które powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technik produkcji, gwarantujących możliwie najmniejsze zużycie wody. Szanujemy Ciebie i Twoją skórę, sami nie nosimy sztucznych tkanin, nie wykorzystujemy ich więc w naszych ubraniach.

NASZ DIZAJN

Estetykę Asme rozpoznasz w prostych formach i sylwetkach, które każdej kobiecie pozostawiają pole do określenia własnej kobiecości. Dążymy do trwałego wzornictwa – w stylu i jakości. To p

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Asme Studios

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Asme Studios