Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

BE THE ONE

Polska marka
BE THE ONE to spełnione marzenie Pauliny Nowak – założycielki marki. Marzenie, które stało się cudowną rzeczywistością. Marka narodziła się pod koniec 2017 roku. Paulina ukończyła studia podyplomowe z proj. biżuterii na Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. To tam nauczyła się obróbki metalu i poczuła bezgraniczną wolność tworzenia.

Każdy projekt stworzony jest od początku do końca ręcznie w małej pracowni w Śremie, pod Poznaniem. Aktualnie, materiałem, który króluje w pracowni Pauliny jest mosiądz jubilerski. Głównym atutem biżuterii jest niepowtarzalne wzornictwo, kształty, które nie przypominają rzeczy. Kształty nieoczywiste, czasami podobne do „niczego”, zapraszające do dyskusji i kojarzące się różnym osobom z zupełnie czymś innym.

To biżuteria, która zrodziła się z pasji, zamiłowania do nietuzinkowego wzornictwa oraz konsekwentnego dążenia do celu. Biżuteria, która pomaga wyeksponować wyjątkowość osoby, która ją nosi.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do BE THE ONE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do BE THE ONE