Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

BEST WISH

Polska marka
Best Wish to polska marka biżuteryjna zachowana w duchu minimalizmu. Ogromną wartość ma dla niej estetyka wykonania i dbałość o każdy detal. Marka wierzy w trwałe i ponadczasowe piękno prostoty. Biżuterię Best Wish tworzona jest ręcznie w pracowni oraz we współpracy z lokalnymi mistrzami jubilerstwa. W Best Wish znajdziesz delikatne naszyjniki, bransoletki, pierścionki oraz kolczyki wykonane z najwyższej jakości srebra próby 925 oraz srebra pokrytego 24 karatowym złotem.

Marce wyjątkowo bliska jest idea “celebrowania życia”. Bycie tu i teraz. Dostrzeganie niezwykłości w zwykłych chwilach i drobiazgach. Od początku ich głównym celem oprócz tworzenia biżuterii była chęć zaoferowania produktu, który umożliwi czerpanie pozytywnej energii płynącej z ich zaangażowania oraz pasji.

Produkty Best Wish kierowane są do kobiet takich jak my – marzycielek, które nieustannie poszukują piękna w otaczającej je rzeczywistości. Podobnie jak my marka wierzy, że najlepsze rzeczy są na wyciągnięcie ręki, a to czy nasze życie będzie przesiąknięte niezwykłością, zależy tylko od nas. W biżuterii zamknięte są najpiękniejsze momenty i uczucia, tak aby były zawsze przy nas.
Toruń
NANI concept store
ul. Polna 7b/7
87-100 Toruń
Kraków
Forum Designu
ul. Focha 1
30-111 Kraków
Zakopane
Polscy Projektanci
Aleje 3-go Maja 5
34-500 Zakopane

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do BEST WISH

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do BEST WISH