Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Zdrowie i Uroda / Polskie Marki
Barter: NIE

Clochee

Polska marka
Filarem Clochee jest duet: Daria Prochenka i Justyna Szuszkiewicz. Z połączenia wspólnej pasji, wiedzy Justyny, która od lat produkuje kosmetyki na własny użytek oraz biznesowych umiejętności Darii, Clochee jest w stanie zaproponować skuteczne, zdrowe, polskie i w 100% ekologiczne produkty.

Motywem przewodnim powstania marki było wprowadzenie zupełnie nowej jakości w segmencie kosmetyków naturalnych, a filarem do powstania firmy była fascynacja ekologią i pielęgnacją, która wykorzystuje bogactwo roślinnych surowców. Clochee jako naturalna marka premium od samego początku miała konkretny cel – odpowiadać na potrzeby współczesnego świata w oparciu o filozofię eko & cruelty free.

Kosmetyki naturalne Clochee są produkowane zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. W kosmetykach naturalnych tej marki substancjami aktywnymi są składniki roślinne lub mineralne, takie jak ekstrakty z ziół, kwiatów i owoców, oleje roślinne, wyciągi z warzyw, drzew i orzechów. Zawsze są one pozyskiwane z poszanowaniem środowiska i bez krzywdy zwierząt. Kosmetyki naturalne Clochee zawierają witaminy i minerały oraz oleje z owoców i roślin, które nie tylko doskonale nawilżają, zapewniając skórze elastyczność i gładkość, ale dodatkowo pięknie pachną.
Szczecin
Sklep Stacjonarny Clochee
al. Wojska Polskiego 14/U1
70-441 Szczecin

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Clochee

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Clochee