Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

Ekcentrik

Polska marka
“DARE TO SHOW YOUR INNER COLOURS.”

Tak brzmi hasło marki EKCENTRIK stworzonej w 2021 roku przez dwie siostry, Avelinę i Milenę. Po zamieszkaniu w Warszawie, Londynie, Berlinie i Paryżu, dziewczyny mocno zainspirowały się tętniącym życiem nocnym każdych z tych miast. Motyw piorunu w marce bierze się od ekscentrycznego Davida Bowie który swoim stylem i odwagą inspiruje dziewczyny. Pierwsza kolekcja marki, SWEET REVIVAL nosiła nazwy różnych koktajli oraz reprezentowała chęć powrotu do normalności po pandemii. Odkrywając markę rozpoznasz także inspiracje muzyczne – linia Purple Rain zainspirowana jest Prince’m a nadchodząca kolekcja jesienna „Thunder Beats” kulturą electro w Berlinie. Sesje organizowane przez dziewczyny odzwierciedlają nastrój filmów Lyncha lub też, w kampanii kostiumów kąpielowych, Nowej Francuskiej Fali filmowej.

Misją EKCENTRIK jest pokazanie, że bielizna nie zawsze musi być nudna lub kryta pod ubraniami. Z EKCENTRIK obowiązuje brak zasad, czyli bralette możemy nosić jako top, majtki bez problemu mogą wystawać ze spodni a bokserki nie tylko są dla niego. Każde połączenie kolorów odzwierciedla inną osobowość, a dwoistość kolorów reprezentuje szalone alter ego które kryje się w każdym z nas.

Każdy produkt starannie jest szyty w Polsce a materiały, w tym ich charakterystyczna, delikatna mikro satyna farbowane są w rodzinnej farbiarni w Łodzi.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Ekcentrik

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Ekcentrik