Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

EVERYDAYOFFICIAL

Polska marka
EVERYDAYOFFICIAL to Trójmiejska marka, której specjalnością są marynarki i kobiece garnitury. Jest to ukłon w stronę klasyki i ponadczasowej elegancji, powrót do prostoty i uwielbienie kobiecości. Kobieta, która nosi ubrania EVERYDAYOFFICIAL jest romantyczna, nowoczesna i zawsze z klasą. Uwielbia stonowane kolory ziemi: beże, ciepły karmel i przygaszone róże. Chętnie nosi biel, która jest mocnym akcentem kolekcji. Kocha gładkie tkaniny, ale nie rezygnuje z pięknych wzorów, które podkreślają jej osobowość.

Marka daje swoim klientkom wyjątkowe ubranie: doskonałej jakości model wykonany ze szlachetnej tkaniny, który może służyć przez wiele lat. Do kolekcji chętnie wybiera naturalne i biodegradowalne tkaniny: nowoczesny tencel, piękny jedwab, miękką wiskozę, a do płaszczy używa wełny i jej mieszanek. Szlachetne tkaniny stosuje również w podszewkach, bo wychodzi z założenia, że liczy się nie tylko to, co na zewnątrz.

EVERYDAYOFFICIAL kupuje tkaniny od producentów z Włoch i Grecji, z fabryk, które produkują dla innych europejskich marek luksusowych. Wyróżnia ich dbałość o szczegóły. Wszystkie elementy kolekcji muszą być idealnie dobrane i współgrać ze sobą. Tworzą spójną, przemyślaną całość: projektują ubrania tak, aby wzajemnie się uzupełniały i pasowały do siebie. Szyją wyłącznie w polskich szwalniach, w krótkich seriach, po kilkanaście sztuk z rozmiaru. Pragną prostoty, szlachetnych wzorów i delikatnych kolorów.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do EVERYDAYOFFICIAL

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do EVERYDAYOFFICIAL