Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

Ewa Wiśniewska

Polska marka
Ewa Wiśniewska to marka tworząca biżuterię autorską dla kobiet, ceniących sobie różnorodność, szlachetne materiały i perfekcyjne wykonanie. Projekty mają za zadanie cieszyć oko i sprawić aby odbiorca czuł się wyjątkowo, bez względu na okazję. Oferta zawiera głównie kolczyki, pierścionki i naszyjniki – krótkie serie, ale również unikaty, robione ręcznie w sercu toruńskiej Starówki.

Ewa Wiśniewska projektuje i wykonuje biżuterię samodzielnie i własnoręcznie. Obiekty wychodzące z jej pracowni, to unikaty i krótkie serie, robione ze srebra i złota, bez podziału na sezonowość. W projektach często wykorzystuje bursztyn, ze względu na jego piękno, wewnętrzne światło i lokalność.

Marka biżuteryjna Ewa Wiśniewska skierowana jest do kobiet ceniących sobie różnorodność, przełamywanie schematów, szlachetne, dobre jakościowo materiały i ręczne wykonanie. Projekty mają za zadanie przyciągać i cieszyć oko oraz sprawić by odbiorca czuł się wyjątkowo, bez względu na sytuację.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Ewa Wiśniewska

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Ewa Wiśniewska