Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

Golden Rules

Polska marka
Golden Rules jest autorską marką biżuteryjną, która hołduje kobiecości. Marka została stworzona przez dwie przyjaciółki, projektantkę i trend researcherkę, które z wielkiej miłości do biżuterii, postanowiły połączyć swoje supermoce i zrealizować największe marzenie. Olivia i Agata tworzą rzeczy nieoczekiwane i odważne, ale z myślą o każdej z nas. Pragną, aby ich projekty wyróżniały się, dlatego bawią się kolorami i fakturami. To co je łączy, to moc i symboliczne znaczenie, które stoi za każdą z kolekcji.

Jak tworzona jest biżuteria Golden Rules?

W produkcji biżuterii Golden Rules wykorzystywane są zarówno nowoczesne technologie (np. wydruki 3D), jak i tradycyjne metody wyrobnicze, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt i zachować równowagę również w tym aspekcie. Najpierw projekty tworzony jest w Photoshopie. Następnie powstają wizualizacje 3D, z których tworzone są wydruki z żywicy. Później, trafiają one do pracowni jubilerskiej, gdzie są zatapiane w specjalnej gumie. Tak powstają formy, do których następnie można wtryskiwać wosk, aby dany model powielać. Modele woskowe następnie zalewane są gipsem i wypiekane w piecu. Tam za pomocą metody wosku traconego powstaje już właściwy odlew ze srebra próby 925, które jest bazą każdego z naszych modeli. Następnie modele są polerowane, składane oraz obrabiane ręcznie. Końcowym etapem jest pokrycie modeli warstwą 24-karatowego złota.

Biżuteria Golden Rules jest wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925, pozłacana 24k złotem. Z racji swojej delikatności, biżuteria powinna być traktowana z odpowiednią troską.
Warszawa
Butik Lui Store
Mokotowska 26
00-561 Warszawa
Warszawa
Butik ĒLLO
Oleandrów 3
00-636 Warszawa
Kraków
Unikke Design & Friends
Józefa 6
31-056 Kraków

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Golden Rules

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Golden Rules