Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki
Barter: NIE

HatHat

Polska marka
HatHat to założona przez Katarzynę Mistewicz (pochodzącą z Białobrzegów mamę dwóch córeczek, dziennikarkę i aktorkę reklamową, pasjonatkę fotografii, podróży i trendów) marka oferująca kapelusze. Pierwsze modele pojawiły się na rynku w 2011 roku, kiedy zaczął działać e-sklep www.hathat.pl

Nakrycia głowy wykonywane w Polsce. Cechują się świetną jakością i naturalnymi surowcami. Wyróżnikiem produktów HatHat jest odpowiednie sztywnienie kapeluszy, które pozwala na zachowanie formy oraz modelowanie ronda, jakość i oryginalność ręcznego zdobienia.

Marka HatHat to odpowiedź na potrzebę osób podążających za modą. Każdego roku przygotowywane są kolekcje jesienna i wiosenno-letnia, które są zgodne ze światowymi trendami.

Kapelusze HatHat są noszone przez polskie gwiazdy sceny muzycznej – Margaret, Zespół Pectus, Michała Szpaka, dziennikarki – Annę Puślecką, Ewę Wojciechowską, stylistki – Zosię Ślotałę, blogerów – Charlize Mystery, Rebelfashionstyle, Fashinable Innovations, Olivka Blog i wiele innych osób.

Produkty regularnie pojawiają się w polskich magazynach (Harper’s Bazaar, Avanti, Joy, Hot itp.) i modowych programach telewizyjnych (DDTVN, „Sablewskiej Sposób na modę”, „Pytanie na śniadanie”).

Kapelusze produkcji HatHat wielokrotnie pojawiały się w kolekcjach innych, znanych polskich marek z branży odzieżowej.
Warszawa
HatHat’ownia
Jarosława Dąbrowskiego 7/11
02-558 Warszawa


Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do HatHat

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do HatHat