Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Dom i Ogród / Zdrowie i Uroda
Barter: NIE

HHUUMM

Polska marka
HHUUMM The Human Thing- Ludzka rzecz.

Marka nawiązuje do naturalności w kontekście ciała. Swobody, oswojenie się z tym co nasze, ludzkie. Filozofia HHUUMM komunikuje akceptację ciała i pielęgnowanie jej naturalnymi, nieinwazyjnymi sposobami. Takimi jak masaż czy szczotkowanie skóry. Spa w otoczeniu przyrody, z myślą o człowieku i jego potrzebach.
W dobie dzisiejszych czasów życie płynie w zawrotnym tempie – marka chce podarować „czas” który będzie przeznaczony na kojące rytuały pielęgnacyjne, jednocześnie wspomagające zdrowie.

HHUUMM – Nazwa zawiera w sobie znaczeniowo – szum – jest przewodnią całej marki, która opiera się na bliskości z natura, spokoju, atmosferze relaksu, czasem spędzanym ze sobą samym. To również swego rodzaju medytacja podczas odbywania kojących, pielęgnacyjnych rytuałów w minimalistycznym otoczeniu.

Szczotkowanie ciała sięga do korzeni ajurwedy- gwarantując nie tylko widoczne efekty pielęgnacyjne, ale również zdrowotne. Szczotkowanie to złuszczanie martwego naskórka, ale także działanie stymulujące, drenujące, usuwające toksyny z całego organizmu.
Podstawa marki są wysokiej jakości szczotki z rożnym włosiem o szerokim przeznaczeniu. Uzupełnienie stanowią naturalne gąbki, sojowe świece a niebawem także produktu które będą idealnie dopełniać domową kosmetykę.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do HHUUMM

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do HHUUMM