Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

INHERITE

Polska marka
Podwarszawska, rodzinna szwalnia, inspiracje vintage i progresywne spojrzenie na to, jakie wartości są w modzie cenne. Co łączy te hasła? INHERITE a właściwie niezależna marka ubrań i jej prosty, ludzki koncept – empatyczne połączenie sentymentu do przeszłości z momentem obecnym.

Nazwa marki to skrót od angielskiego słowa inherited, które oznacza odziedziczony i ma znaczenie symboliczne. Wyraża tło powstania marki, czyli odziedziczenie rodzinnej firmy oraz szczerą chęć tworzenia takich ubrań, które mogłyby być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Inspiracje światem sztuki i architektury są naturalnie bliskie założycielce marki i osobom, które współtworzą INHERITE. Założeniem konceptu jest szukanie ich punktów stycznych z dziedziną mody. Dlatego marka pisze o nich w dedykowanej zakładce Culture Notes, która jest wyjątkowo ważnym elementem strony INHERITE, a do współpracy przy projekcie identyfikacji wizualnej zaprosili ilustratorkę oraz projektantkę graficzną – Weronikę Kuc.

Projekty INHERITE powstają w ich własnej szwalni pod Warszawą. Marka korzysta tylko z wysokiej jakości tkanin. Uczestniczy na każdym etapie produkcji. Dziesiątki lat doświadczenia w sztuce krawiectwa sprawiają, że mogą zapewnić staranność i jakość przemyślanej, zrównoważonej mody.

Dlaczego INHERITE i dlaczego właśnie teraz? Ponieważ marka mocno wierzy w modę, która zawiera w sobie jednocześnie pragmatyzm i wrażliwość – na środowisko, na historię, na człowieka. Ubrania ponadsezonowe, zwyczajnie piękne i jednocześnie zakorzenione w stylu minionych dekad oraz współczesnych potrzeb. Bez pustych obietnic, po prostu dobrze uszyte, uniwersalne i trwałe.
WARSZAWA
Lui Store
Mokotowska 26
00-561 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do INHERITE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do INHERITE