Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Biżuteria
Barter: NIE

Inna Słodycz

Polska marka
Inna Słodycz to autorska biżuteria handmade zaprojektowana i wykonywana w rytmie slow w domowej pracowni na specjalne zamówienie. Marka powstała z potrzeby tworzenia oraz z miłości do dziewczęcej energii, którą założycielka Innej Słodyczy – Mira Sałyga, zamyka w każdym projekcie.

Do tworzenia biżuterii wykorzystywane są najwyższej jakości półfabrykaty pochodzące od lokalnych dostawców oraz czeskich producentów tradycyjnych szklanych koralików. Wśród słodyczy znajdziecie kwiatkowe pierścionki, naszyjniki i bransoletki.

To biżuteria na każdą okazję, która pasuje zarówno do codziennego looku jak i do bardziej wyszukanych stylizacji. Dla tych, którzy nie widzą się w kwiatkowej biżuterii, Inna Słodycz ma w swojej ofercie biżuterię z pereł czy kamieni szlachetnych. Dziewczyny z Innej Słodyczy dbają o najwyższą jakość produktów i najmniejsze detale, które sprawiają że otrzymana od nich biżuteria to prawdziwa przyjemność.
Warszawa
ĒLLO
Oleandrów 3
00-636 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Inna Słodycz

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Inna Słodycz