Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Zdrowie i Uroda / Polskie Marki
Barter: NIE

Jan Barba

Polska marka
W Jan Barba wierzą, że wiedza o tworzeniu kosmetyków i perfum, to wiedza o człowieku. O jego złożoności, miejscu w świecie, relacji z naturą, o zmysłowości i poszukiwaniu spełnienia. Receptury kosmetyków Jan Barba powstają w oparciu o tradycyjną zielarską więdzę i najnowsze badania i artykuły naukowe. Marka jest zwolennikiem minimalizmu kosmetycznego, oferta jest wąska, a kosmetyki można ze sobą łączyć i dostosowywać do aktualnych potrzeb skóry. Kosmetyki powstają w małych partiach w laboratorium pod Warszawą.

W pracy perfumiarskiej Jan Barba wraca do czasów kiedy perfumiarstwo było rzemiosłem. Perfumy powstawały w małych zakładach we Francji i Niemczech, z roślin i ziół uprawianych na rodzinnych farmach. Chcą, aby ich zapachy zapadały na długo w pamięci, aby do nich wracać. Perfumy na każdym będą pachnieć inaczej, są dyskretne, łączą się z naturalnym zapachem naszej skóry, nie zaburzają go, nie maskują. Czasami, żeby je poczuć trzeba się nachylić, przysunąć nos do szyi lub nadgarstka. Innym razem, rozsiane przez wiatr są wyczuwalne wokół. Wytwarzane w małych partiach, są sezonowe, przez co, są również zmienne, uzależnione od zbiorów roślin, wykorzystanych w danej kompozycji.
Warszawa
Perfumeria Jan Barba
Mikołaja Kopernika 25
00-359 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Jan Barba

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Jan Barba