Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Dom i Ogród / Torby
Barter: NIE

KAASKAS

Polska marka
Marka KAASKAS powstała z miłości do rzeczy pięknych i niepowtarzalnych – takich, które mogą zmienić codzienne samopoczucie i zostaną w szafie na długo. Założona w 2014 roku w Warszawie, stała się rozpoznawalna dzięki autorskim wzorom projektantki Kasi Skórzyńskiej, zaskakującemu połączeniu kolorów i awangardowym formom. Szybko zyskała grono powracających klientek – świadomych siebie kobiet, szukających w modzie jakości, oryginalności i inspiracji.

Tworząc ubrania i akcesoria KAASKAS, marka przywiązuje duże znaczenie do przestrzegania standardów zrównoważonej produkcji. Współpracuje z lokalnymi podwykonawcami z okolic Warszawy oraz z Włoch. Dzięki temu wie dokładnie jak i gdzie powstają ich produkty. Wzory nanoszone są na tkaninę metodą druku cyfrowego, która w stosunku do tradycyjnych metod barwienia, pozwala zredukować zużycie materiału i wody. Pozwala to również na wykonywanie małych partii produkcyjnych.

Marka KAASKAS jest otwarta na wykonywanie projektów specjalnych. Współpracuje z polskimi instytucjami kultury i innymi polskimi firmami przy realizacji zamówień indywidualnych.
Warszawa
Salon NAP
Mysia 3
00-496 Warszawa
Warszawa
Cloudmine
Paryska 17
03-945 Warszawa
Warszawa
Find-Design
Rozbrat 20
00-447 Warszawa
Wrocław
Designmarket
Braniborska 14/I piętro
53-680 Wrocław
Kraków
RZECZY SAME
Nadwiślańska 11
30-527 Kraków
Gdańsk
LUMANN
Aleja Grunwaldzka 14
80-236 Gdańsk
Gdańsk
POP concept store
Leśmiana 11
80-280 Gdańsk
Gdańsk
Mood Concept Store
Norwida 6/u3
80-280 Gdańsk

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do KAASKAS

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do KAASKAS