Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Dom i Ogród / Dziecko / Odzież
Barter: NIE

KABAK

Polska marka
KABAK to marka stworzona przede wszystkim po to, aby wprowadzić dobrze zaprojektowane, oryginalne skarpetki i akcesoria na europejski rynek. Zespół nie jest duży, ale może pochwalić się tym, że tworzy zgrany team.

Cała kreatywna część pracy nad KABAKiem spoczywa na barkach Kasi i Marii. Bez nich skarpetki KABAK wyglądałyby zupełnie inaczej. Kuba, Ola, Zuzia, Wiktor, Marta, Kacper i Michał troszczą się o to, by wszystko działało jak należy. W sklepach w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie spotkacie pozostałych członków niewielkiej KABAKowej rodziny.

Skarpetki KABAK, tak samo jak wszystkie inne produkty, powstają w całości w Polsce. Dzięki temu marka może kontrolować ich jakość i wykonanie zanim trafią w nasze ręce.

Do produkcji wykorzystywana jest przede wszystkim certyfikowana bawełna czesana najwyższej jakości. Barwniki, którymi są farbowane produkty, nie uczulają i nie wpływają negatywnie na wrażliwą skórę. W ofercie znajdziemy również wyjątkową kolekcję skarpetek z bawełny organicznej.

KABAK gwarantuje, że kolory nie będą się spierać, a czapki, skarpetki, koce, bielizna i inne akcesoria na długo pozostaną kolorowe i wesołe.
Warszawa
KABAK Warszawa
Hoża 51
00-681 Warszawa
Kraków
KABAK Kraków
Stradomska 13
31-068 Kraków

Gdańsk
KABAK Gdańsk
Szeroka 44/45
80-835 Gdańsk
Zakopane
KABAK Zakopane
Tadeusz Kościuszki 6
34-500 Zakopane

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do KABAK

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do KABAK