Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

KAROLINA NAJI

Polska marka
KAROLINA NAJI to marka skupiająca się na jednej części garderoby – koszulach. Nowoczesny design projektów łączy się z nutą romantyzmu i retro stylu. Projektantka przedstawia model współczesnej kobiety, która w swoich codziennych stylizacjach łączy elegancję, design, trendy z wygodą i komfortem.

Wyróżniające dla marki cechy to przedłużane mankiety, nietypowe formy oraz oryginalne detale w postaci spinek lub guzików. Projekty to ponadczasowe modele, które można nosić cały rok. Kolekcje są szyte w butikowej szwalni w Polsce z największą dbałością o szczegóły. Najlepsze jakościowo tkaniny wybierane są głównie z Włoch, Hiszpanii oraz Francji.

ABOUT

Karolina Naji to absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Ukończyła kierunek wzornictwa ze specjalizacją projektowania ubioru. Swoje doświadczenie zdobywała już od najmłodszych lat jako stylistka, kostiumograf oraz projektantka. Pracowała dla jednych z największych domów mody w Polsce a w 2018 roku podjęła decyzję o założeniu swojej własnej marki z autorskimi projektami.

„Stare filmy, architektura i spacery po zabytkowych uliczkach najpiękniejszych miast Europy – wszystko to zainspirowało mnie do założenia marki i zaprojektowania pierwszej kolekcji koszul. Koszul, które mają być uniwersalne, a jednocześnie eleganckie. Koszul, w których będziesz czuć się kobieco i przede wszystkim wygodnie. Koszul jedynych w swoim rodzaju.

Mam nadzieję, że moje projekty spełnią swój cel – sprawią, że się w nich zakochasz a nosząc je będziesz czuła tyle samo przyjemności co ja podczas ich tworzenia.”
Warszawa
HE Concept Store
Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa
Warszawa
TO THE MOON
Bagatela 14
00-585 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do KAROLINA NAJI

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do KAROLINA NAJI