Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

Karolina Twardowska Atelier

Polska marka
Karolina Twardowska Atelier to polska marka sukien ślubnych. Główną ideą Atelier jest tworzenie eterycznych stylizacji, których siła tkwi w prostocie i detalu. Małymi krokami wyznaczają nowe trendy. Panna Młoda Karoliny Twardowskiej to kobieta subtelna i odważna. Nie obawia się prostych rozwiązań, ponieważ wie, że to w nich drzemie największe piękno.

Marka szyje suknie na miarę, dopasowane do potrzeb Klientek i ich sylwetki. Preferuje delikatne, zwiewne kroje, dzięki którym w dniu ślubu Panny Młode czują się lekko i swobodnie.

Siła projektów Karolina Twardowska Atelier tkwi w precyzyjnym kroju, wykończeniu, detalu, ale również odcieniu materiału. W Atelier nie znajdziecie sukni śnieżnobiałej, tylko łamaną biel, subtelne odcienie ecru oraz kremu.

Aby umówić się na spotkanie wystarczy prosty mail z zapytaniem o możliwość spotkania i zasugerowaniem dogodnych terminów.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Karolina Twardowska Atelier

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Karolina Twardowska Atelier