Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Dom i Ogród / Dziecko / Torby
Barter: NIE

La Millou

Polska marka
La Millou jest polskim producentem akcesoriów dziecięcych, sprzedawanych w ponad 30 krajach. Produkty tej marki, uwielbianej przez rodziców i dzieci, można spotkać nie tylko w Polsce, Europie Zachodniej czy USA. Dotarły też m.in. do Izraela i Australii, a prawdziwą furorę robią w Azji.

Znakiem rozpoznawczym La Millou są piękne i oryginalne wzory wysokogatunkowych tkanin, z których powstają pościele, kocyki, maskotki, ubranka i torby. Przy tworzeniu nowych wzorów właścicielki La Millou inspirują się światowymi trendami, ale kierują się przede wszystkim sercem i pasją. Chcą, by produkty La Millou dostarczały dzieciom magii i stanowiły ważny element ich beztroskiego dzieciństwa. Chcą, poprzez przemyślany dobór wzorów, barw i tkanin rozbudzać wyobraźnię. Świat jaki tworzą jest magiczny, wesoły i kolorowy, pełen sympatycznych zwierzaków, towarzyszących maluchom podczas zabawy i wypoczynku. Wszystkie wzory są wysmakowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby od najmłodszych lat kształtować poczucie estetyki i dobry gust. Z kolei różnorodność grafik i kolorów daje możliwość wybrania motywu dopasowanego do wrażliwości dziecka, klimatu jaki chcemy mieć w domu lub nastroju, w jakim jesteśmy, bo produkty La Millou mają także za zadanie cieszyć dorosłych, umilając im wyjątkowe chwile rodzicielstwa. Kolekcje La Millou pozwalają na zabawę w łączenie produktów w pasujące do siebie zestawy, a same produkty są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne.

W trosce o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa najmłodszych klientów, marka kładzie nacisk na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo produktów. Dba, aby materiały oraz sposób produkcji były przyjazne dla człowieka i środowiska i posiadały wszystkie niezbędne atesty. Używane do nadruku na tkaninach atramenty reaktywne są nieszkodliwe, nietoksyczne oraz biodegradowalne i spełniają wymogi certyfikatu Oeko-Tex standard 100 w klasie 1. La Millou ściśle współpracuje z Instytutem Matki i Dziecka.
Warszawa
La Millou - Royal Wilanów
ul. Klimczaka 1
02-797 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do La Millou

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do La Millou