Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Zdrowie i Uroda / Polskie Marki
Barter: NIE

LAST

Polska marka
LAST to polska, kapsułowa marka neurokosmetyków dla skóry wymagającej, z pierwszymi oznakami starzenia. Tworzy bogate, skuteczne formulacje, wykorzystujące tylko naturalne, wegańskie surowce, nie testowane na zwierzętach. Najmocniejszą stroną marki są składy (INCI) zawierające wyłącznie surowce o udowodnionym pozytywnym wpływie na kondycję skóry. Nawet wodę zastępuje się w LAST wspierającymi naskórek hydrolatami z kadzidłowca i rozmarynu. Surowce pozyskiwane są z całego świata od Japonii, Wietnamu, Australii, przez Somalię, Etiopię, Francję, Wielką Brytanię po Brazylię i Kolumbię. Czerpią one z różnych kultur (m.in. Medycyna Chińska, Ayurveda) i różnych czasów (używane za czasów plemiennych kadzidłowiec, mirra i copaiba vs. najbardziej zaawansowane biomimetyczne tetrapeptydy, koenzymy, witaminy, ceramidy).

W każdym z produktów LAST znajdują się surowce o działaniu neuroaktywnym – ekstrakty roślinne, peptydy – które nie tylko pozytywnie oddziałują na skórę spowalniając procesy starzenia komórki, ale też wchodzą w interakcje z systemem nerwowym, powodując m.in. 4-krotne podniesienie poziomu beta-endorfin w skórze czy obniżenie poziomu kortyzolu o 60%.

Flagowe Skin Repair Serum marki LAST to neurokosmetyk wypełniony ponad 30 silnymi ekstraktami roślinnymi i żywicznymi, botaniczną alternatywą dla retinolu, olejami tłoczonymi na zimno, biomimetycznym tetrapeptydem, witaminami, biofermentami i innymi aktywnymi składnikami służącymi zdrowej regeneracji skóry. Posiada bardzo dobre wyniki testów (m.in. spłycenie zmarszczek o 18% już po pierwszej butelce), bardzo dobre recenzje z Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA, Dubaju itp. ELLE nazwało je „największym odkryciem tego roku”. Formulacja zamknięta jest w biofotonicznych szklanych butelkach (violet glass), uzupełnionych ręcznie wykonanymi drewnianymi nakrętkami, opalanymi ogniem zgodnie z japońską techniką shou sugi ban.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do LAST

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do LAST