Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

Lewanowicz

Polska marka
Lewanowicz to firma o hiszpańskich korzeniach, stworzona na skrzyżowaniu odległych kultur i stylów, znalazła swoje miejsce w Polsce, gdzie od lat cieszy się dużym uznaniem. Istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat i wciąż chce zaskakiwać.

Biżuteria Ewy Lewanowicz jest owocem ciągłych poszukiwań unikatowych tworzyw i zanikającego rękodzieła. Za każdą kolekcją kryje się historia szlachetnego kamienia i niezwykłych kobiet. To dla nich tworzy niepowtarzalne kompozycje, które są czymś więcej niż tylko ozdobą. To amulety współczesnych kobiet, których indywidualność i charakter zamknięte zostały w nowatorskich formach. Marka Lewanowicz to zarówno bogate wzornictwo, kolekcje ze srebra i kamieni naturalnych, jak i biżuteria modowa będąca połączeniem rozmaitych materiałów kryształów, kamieni oraz tkanin. Kolekcje marki Lewanowicz doceniane są na światowych wystawach biżuterii: VICENZA ORO WE WŁOSZECH, BIZUTEX W MADRYCIE CZY ZŁOTO SREBRO CZAS W WARSZAWIE. Firma od lat wyznacza trendy tworząc biżuterię dla projektantów mody, jak i współpracując z artystami z całego świata. Marka cieszy się dużym uznaniem rynku, zdobywając liczne nagrody. Tworzy unikatowe kolekcje dla gwiazd kina, telewizji i sceny muzycznej.

“Naszą biżuterię tworzymy kobietom, które kochają podkreślać swój charakter i klasę. Nastolatkom, które chcą wyróżnić się z tłumu niepowtarzalnym stylem. Mężczyznom, którzy uzupełniają swoje outfity poprzez bransoletki z kamieni naturalnych oraz sygnety."
Warszawa
LEWANOWICZ Atelier Mokotowska
Mokotowska 63/U11
00-533 Warszawa
Warszawa
Lewanowicz
plac Grzybowski 10/7
00-104 Warszawa
Warszawa
Mamaison Hotel Le Regina
Ul. Kościelna 12
00-218 Warszawa
Zakopane
Hotel Aries & Spa
Mariusza Zaruskiego 5
34-500 Zakopane
Kraków
Michal Negrin & Lewanowicz
ul. Floriańska 12/2
31-021 Kraków
Kraków
Rubis Salon Jubilerski
ul. Wiślana 9
31-007 Kraków
Olsztyn
Salon Kuck C.H.Aura
ul. Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn
Poznań
Galeria Techne
Plac Wolności 5
61-738 Poznań

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Lewanowicz

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Lewanowicz