Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Obuwie / Odzież
Barter: NIE

Lidia Kalita

Polska marka
Obecne oblicze marki „LIDIA KALITA” jako wysoce rozpoznawalnej i cenionej w branży ukształtowało się w oparciu o odniesione przez projektantkę Lidię Kalita niekwestionowane sukcesy w tworzeniu innej marki odzieżowej – marki Simple Creative Products. Marka ta została stworzona i wypromowana przez Lidię Kalita oraz jej zespół od podstaw do rangi jednej z najbardziej popularnych i uznawanych marek odzieżowych na polskim rynku ostatniej dekady. Do sukcesu przyczynił się poza samymi kolekcjami odzieży autorski model promocji, prezentacji i sprzedaży wypracowany przez projektantkę oraz jej zespół. Z tej perspektywy obecne kolekcje Pani Lidii Kalita, tworzone w ramach marki „LIDIA KALITA”, bardzo szybko zyskały popularność na polskim rynku, stając się synonimem najwyższej jakości oraz oryginalnego i nowoczesnego stylu.

Marka „LIDIA KALITA” prezentuje kolekcje odzieży damskiej charakteryzujące się najwyższą jakością materiałów, precyzyjnym wykończeniem i niekonwencjonalnym wzornictwem. Wysokogatunkowe surowce nadają odzieży charakter ekskluzywny. Starannie selekcjonowane tkaniny niezbędne do realizacji kolekcji są zamawiane wyłącznie u renomowanych, zagranicznych fabryk tkanin, w większości francuskich, włoskich i hiszpańskich. Wszyscy dostawcy to podmioty o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej renomie na rynku, z którymi projektantka wypracowała bardzo dobre, wieloletnie relacje biznesowe.
Warszawa
Lidia Kalita
Krakowiaków 16
02-255 Warszawa
Uwaga! Zanim do nas przyjedziesz, umów się na spotkanie

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Lidia Kalita

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Lidia Kalita