Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

LUMI COSI

Polska marka
LUMI COSI to marka biżuterii stworzona z potrzeby serca i ducha, przez kobietę i dla kobiet.

Założycielka marki Marta Kotlewska, w całości kreuje ją samodzielnie, począwszy od pomysłu, poprzez tworzenie biżuterii, po marketing i sprzedaż.

“Luminoso” z włoskiego znaczy “świecący”, to słowo stało się inspiracją dla nazwy marki, zaś idea jej przyświecająca to podkreślenie naturalnego, indywidualnego blasku jej właścicielki. Chodzi tu również o ten wewnętrzny blask, głos, jako przenośnia by być bliżej siebie samej i dobrze się ze sobą czuć.

Biżuteria jest tworzona z kamieni naturalnych, wykańczana elementami srebra, pozłacanego 24 karatowym złotem. W portfolio znajdują się kolekcje składające się z bransoletki, naszyjnika, kolczyków i pierścionków. Można je dowolnie ze sobą łączyć tak, aby znaleźć biżuterię dopasowaną do własnego stylu, nastroju i potrzeb. Charakter Lumi Cosi to – subtelna, lekka, bardzo kobieca, elegancka kiedy chcesz, ale również codzienna, aby była blisko Ciebie każdego dnia.

Wszystkie modele są wykonywane ręcznie, a kamienie dobierane z najwyższą starannością, aby ich właściwości przynosiły moc pozytywnej energii.

Marka rozwija się prężnie, wprowadzając również modele dla mężczyzn.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do LUMI COSI

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do LUMI COSI