Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

LXY Atelier

Polska marka
LXY ATELIER diabeł tkwi w szczegółach, jak mówi założycielka marki dążącej do bycia światowym domem mody. Pierwszym przełomowym jak i flagowym produktem była marynarka dwurzędowa z tweed’u. Wyselekcjonowane tkaniny z obszarów Szkocji oraz Włoch słynących z produkcji wełny trafiają do Polski gdzie doświadczeni rzemieślnicy tworzą z nich odzież, których misją jest nie tylko pięknie wyglądać przez lata, ale również uwieczniać piękno płynące z pewności siebie.

Pogoń za rozwojem doprowadziła do powstania „Le Rêve Argenté”, autorskiej tkaniny wzbogaconej o srebrzystą nić gwarantująca nietuzinkowy wygląd oraz lekkość. Określenie to oznacza dosłownie, srebrzysty sen. Założeniem marki również jest aby każda produkowana rzecz jak i nazwa miała swoją własną symbolikę i historie. Przejawianie się pożądania, sentymentu i emocji w detalach pozwala nam poczuć ten luksus.

LXY ATELIER dostarcza produkty na całym świecie znajdując miłośników niezależnie od klimatu. Ubrania powstają w klasycznych sezonowych kolekcjach inspirowanych podróżami założycielki oraz doświadczeniami czerpanymi z życia codziennego.

Marka opiera się na tkaninach naturalnych i najwyżej jakości. Len, jedwab, wełna i bawełna są kluczem do sukcesu.

LXY ATELIER poszerzyła swoją ofertę poprzez kolaborację z producentem świec. 3 świecie tak jak 3 litery, LXY. Flagowa kolekcja świec sojowych zabiera nas w różne miejsce na ziemi, od orientalnego bazaru poprzez ogrody Paryskie kończąc na wyobrażeniu idealnego nowojorskiego mężczyzny.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do LXY Atelier

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do LXY Atelier