Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Obuwie / Torby
Barter: NIE

Marco Shoes

Polska marka
Cel i misja firmy

Marzeniem założyciela Marco Shoes oraz celem, który sobie na początku obrał, było produkowanie dobrego obuwia z użyciem nowoczesnej technologii oraz stworzenie przyjaznego środowiska pracy dla swojego zespołu. Dziś, możemy z całą pewnością stwierdzić, że dzięki ciężkiej pracy i uporowi te marzenia udało się spełnić.
Marco Shoes to firma rodzinna, dlatego niezwykle ważne są dla nas relacje. Szacunek oraz zaufanie, jakim obdarzamy nasz zespół sprawia, że na pracę w naszych zakładach decydują się kolejne pokolenia rodzin naszych pracowników. Utwierdza nas to w przekonaniu, że wartości, które wyznajemy są słuszne.
Aby jak najlepiej realizować obrane cele, nasze działanie opieramy na zrównoważonym podejściu do biznesu oraz sprawdzonym metodom i strategiom jego prowadzenia. Pozwala nam to na ciągłą modernizację parku technologicznego, rozbudowę zakładów oraz zatrudnianie nowych pracowników.
Mimo dynamicznego rozwoju, od ponad 30 lat pozostajemy wierni naszym ideałom. Każda nowa, wpisująca się w bieżące trendy kolekcja, pozostaje niezmiennie linią wysokiej jakości, naturalnego skórzanego obuwia. Dla Marco Shoes definicją dobrego produktu jest nie tylko unikalny styl czy modny krój. To także trwałość, wygoda oraz ludzie, którzy w tworzenie tych butów wkładają swoje serca. To droga, którą podążamy i której już zawsze chcemy się trzymać.

Historia firmy
Marco Shoes to firma rodzinna, która swoją działalność rozpoczęła w 1989 r. jako niewielki zakład rzemieślniczy. Celem jej założyciela, Marka Malinowskiego, była produkcja skórzanego obuwia, które zdobędzie uznanie szerokiego grona klientów.
Dzięki ciężkiej pracy oraz ciągłemu rozwoju, mały zakład przekształcił się w silnego producenta obuwia, zatrudniającego obecnie kilkadziesiąt osób i posiadającego dwa zakłady produkcyjne. Firma aktualnie jest zarządzana wraz z drugim pokoleniem rodziny Malinowskich.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Marco Shoes

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Marco Shoes