Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Zdrowie i Uroda
Barter: NIE

MASH Natural Beauty

Polska marka
MASH Natural to polska marka kosmetyków do pielęgnacji ciała eko premium, która powstała z chęci połączenia natury z nowoczesnością. MASH stworzył naturalne, wegańskie i przyjazne środowisku produkty do pielęgnacji ciała, których sekret tkwi w odpowiednim połączeniu dobrej jakości olejów, maseł oraz innych składników aktywnych zamkniętych w minimalistycznych, szklanych opakowaniach.

Opakowania i etykiety są transparentne, bo taka jest marka. MASH nie akceptuje jakościowego kompromisu, nie lubi niemiłego w dotyku plastyku, szeleszczącej folii. Ich słoiczki są szklane, dzięki czemu nadają się w 100% do recyclingu lub ponownego użytku. Składy INCI kosmetyków przetłumaczone są na polski i skrupulatnie opisane, abyśmy wiedzieli co dobrego robią dla naszej skóry. Za deklaracjami marketingowymi marki stoją badania, a nie agencje reklamowe.
MASH kocha kobiety i ich naturalne piękno.

Swoją postawą chcą pokazać, że nowoczesny styl życia nie musi oznaczać braku szacunku do natury. Tworzone przez nich produkty są czymś więcej niż tylko produktami do troskliwej pielęgnacji ciała. Za ich pośrednictwem chcą nam uświadamiać, że o pięknie nie decyduje rozmiar, kolor skóry czy pochodzenie, ale wartości, którymi się kierujemy. Szanując różnice między sobą, pragną zachęcać do dbania o swoje ciało, do znajdywania chwili dla siebie, niezależnie od pełnionej życiowej roli. Uważają, że każdy centymetr naszego ciała jest piękny i zasługuje na to, aby traktować go z miłością i szacunkiem. Bez względu na to czy pokrywają go piegi lub rozstępy, czy mieści się w rozmiarze S, czy aktualnie wygodniej mu w XL. Nasze ciało jest piękne, bo jest nasze. To świadek naszej indywidualnej, niepowtarzalnej historii. Nie bądźmy dla niego zbyt surowi. Dajmy mu odrobinę czułości z MASH.

Każdy ma w sobie piękno. Ty też je #mash.

NATURALNE SKŁADY
VEGAN & CRUELTY FREE
LESS WASTE
MADE IN POLAND
TRANSPARENTNOŚĆ IDEII

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do MASH Natural Beauty

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do MASH Natural Beauty