Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Dom i Ogród / Dziecko
Barter: NIE

MAYLILY

Polska marka
MAYLILY narodziło się w 2012 roku.

Świat MAYLILY to oryginalne, autorskie wzory. Nowe produkty są testowane i dopracowane tak, żeby idealnie spełniały swoją funkcję. MAYLILY to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Marka szyje w Polsce, na Podkarpaciu – w pracowni właścicieli, dzięki czemu mają kontrolę nad każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem.

W ofercie MAYLILY jest aż 150 produktów, dedykowanych głównie dzieciom, ale też mamom i generalnie kobietom. Są to między innymi kocyki, pościele, ręczniki, czapeczki, śpiworki, zabawki i ozdoby. Absolutnie unikatowa w skali świata jest seria ręcznie szydełkowanych produktów z organicznej bawełny i polskiego, certyfikowanego drewna klonowego. Są one wykonywane lokalnie, a o ich wyjątkowości decyduje niezwykły mix tradycyjnej metody wykonania ze współczesną estetyką.

Większość surowców, jakie wykorzystuje marka w produkcji pochodzi od polskich dostawców. Dzięki temu wie, że mają dobrą, stałą jakość. Wszystkie kolekcje są autorskie, MAYLILY tworzy wzory z myślą o ich długoletnim wykorzystywaniu.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do MAYLILY

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do MAYLILY