Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

Melismee

Polska marka
Melismee to marka, która powstała z miłości do pięknych rzeczy.

Kreujemy pełne romantyzmu i kobiecości linie ubrań. Akcent kładziemy na wysoką jakość oraz starannie wyselekcjonowane materiały. Wykorzystujemy tylko szlachetne, naturalne tkaniny, w tym delikatny jedwab i miękki kaszmir.

NASZE WARTOŚCI
Ważna jest dla nas ekologia i dbałość o środowisko, a pojęcie „slow fashion” jest bardzo bliskie naszemu sercu. Istotne jest dla nas świadome podejście do mody, dlatego też tworzymy ponadczasowe kolekcje no season, które będą się pięknie prezentowały przez wiele sezonów.

Dużą wagę przywiązujemy do odpowiedzialnej konsumpcji. Przeciwstawiamy się nadmiernemu zużywaniu surowców naturalnych. Wierzymy, że ubrania uszyte z wysokogatunkowych tkanin mogą nam służyć przez długi czas, pozwalając na wielokrotne odkrywanie ich potencjału.

Promujemy jakość, która przetrwa przez lata. Nasze produkty zapewniają luksus użytkowania, dostarczając pozytywnych emocji i pomagając poczuć się zmysłowo każdego dnia.

Wszystkie ubrania projektujemy w Sztokholmie przez Kamilę Sankowski i to właśnie stamtąd, w dużej mierze, czerpiemy inspiracje do naszych kolekcji. Wspieramy również lokalne rzemiosło, dlatego w 100% szyjemy je w Polsce.

MELISMEE DLA ŚWIADOMYCH KOBIET
Melismee to marka dla świadomych kobiet, które podążają za marzeniami i które podzielają nasze ideały. Nasze ubrania projektujemy dla wszystkich pań, które kochają bawić się modą, nie rezygnując z jakości, komfortu i odpowiedzialności społecznej. To marka dla kobiet, które celebrują ulotne chwile, cenią małe przyjemności oraz ponadczasowe piękno.

Jeśli pragniesz, aby w Twojej szafie zagościła ponadczasowa klasyka, ale i znalazło się w niej trochę przestrzeni na chwilę ekstrawagancji i zapomnienia, Melismee jest właśnie dla Ciebie.

Wierzymy, że możemy pomóc Twojej szafie rozkwitnąć. Ubieramy w końcu nie tylko Twoje ciało, ale i duszę.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Melismee

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Melismee