Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Torby / Polskie Marki
Barter: NIE

MILAMIE

Polska marka
MILAMIE to rodzinna firma, a sama marka to wynik 30 lat doświadczenia produkcji kaletniczej, współpracy i tworzenia kolekcji dla europejskich (a szczególnie włoskich oraz polskich) projektantów. Pracownia zaczynała pod zupełnie innym „szyldem” i zaczynała od szycia toreb oraz akcesoriów na zamówienie znanych, popularnych marek. Osoby, które tworzyły tę firmę 30 lat temu, są związani z firmą do dziś. To właśnie dzięki ich doświadczeniu, wszystkie produkty są starannie dopracowane, dopięte na ostatni guzik. Marka dba o absolutnie każdy szczegół i etap produkcji.

Dlaczego w ogóle powstało MILAMIE skoro firma świetnie sobie radziła z powierzonymi projektami? Było to młodzieńcze marzenie, które nareszcie mogło się spełnić. Mając tak doświadczonych ludzi na produkcji, a jednocześnie młody, kreatywny zespół można podbijać świat! I właśnie to chcieliby zrobić.

MILAMIE wyróżnia jakość, która sprawdzi się latami. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji każdego projektu. Jako, że wszystko od A do Z tworzone jest w ich pracowni w Warszawie, marka może modyfikować konkretne modele pod życzenie klienta – na przykład zmienić łańcuszek w torebce na skórzany pasek.

W ofercie marki MILAMIE możemy znaleźć kolekcje zarówno damskie jak i męskie.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do MILAMIE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do MILAMIE