Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież / Torby
Barter: NIE

MODAPOLKA

Polska marka
Modapolka to modne ubrania i polskie wzornictwo. Stroje do codziennego użytku i adekwatne do pogody. Dla tych co lubią nosić ulubione ciuchy o wiele dłużej niż przez jeden sezon. „Projektuję to, w czym sama chcę chodzić.” — Pola Stępień

Cykliczność jest elementem równowagi, dlatego Pola dąży do tego, aby ubrania z metką Modapolka nie zaśmiecały Planety, cieszyły długo i kiedy to możliwe dostawały drugie życie, a na koniec dawały się łatwo zrecyklingować. Mottem Poli jako projektantki jest prostota i etyczność, dlatego troska o środowisko i definicja “sustainable” jest jej bliska.

Do kolekcji Urban Nomad projektantka nie kupiła żadnych nowych tkanin. Wykorzystała te, które uzbierały się przez lata, albo zostały z poprzednich projektów. Dostała też od przyjaciół belkę dżinsu, wyprodukowanego w państwowych zakładach Harnama w 1989 r. w Łodzi. Z tej tkaniny powstały spodnie i spódnice. Chciała, żeby poszczególne rzeczy były maksymalnie uniwersalne: one size, unisex i wielozadaniowość.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do MODAPOLKA

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do MODAPOLKA