Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

MOKAVE

Polska marka
Mokave to autorska marka biżuterii, którą od początku do końca (od projektu, przez wykonanie, po estetykę i kontakt z klientem) tworzy Pola Chrobot. Ozdoby powstają w jej własnej pracowni w Łodzi, mieście kontrastów i kreatywności.

Marka powstała jako eksperyment oraz chęć wyrażenia swoich artystycznych ambicji i pomysłów. W głębi projektantka śmieje się, ze to było jej przeznaczenie. Wszystkie umiejętności, które zdobywała po drodze doprowadziły ją do jubilerstwa i złotnictwa oraz założenia własnej marki, na własnych niezależnych zasadach.

Pola w swojej pracy wykorzystuje nowoczesne spojrzenie na tradycyjne rzemiosło, przemyca symbolikę, która ją fascynuje a także przemawia do człowieka od starożytności.

Odtwarza ją we współczesnej, prostej formie. Chciałaby aby kobieta, która nosi biżuterię Mokave traktowała ją jak własny, osobisty talizman, czuła jego dobrą energię.

Projektantka obecnie pracuje na metalach szlachetnych: złoto i srebro oraz wykorzystuje kamienie naturalne i szlachetne. W szczególności lubuje się w surowych kamieniach. Rozwija się w sztuce jubilerskiej, jednocześnie projektując i wykonując własnoręcznie to, co wymyśli. Ciagle rozwija proces produkcji i rzemiosło, by móc tworzyć na szerszą skalę, bo obecnie wiele rzeczy to unikaty czyli pojedyncze egzemplarze lub limitowane serie.
Warszawa
Cloudmine
Paryska 17
03-945 Warszawa
Warszawa
Thank You Pop Up
Mysia 3
00-496 Warszawa
Kraków
Rzeczy same
Nadwiślańska 11
30-527 Kraków
Opole
Biotika concept store
Książąt Opolskich 1-3/1d
45-359 Opole
Łódź
Razem X Po Prostu
Grzegorza Piramowicza 9
90-254 Łódź
Łódź
Locum
Piotrkowska 232
90-360 Łódź
Łódź
Roślinnik
Piotrkowska 232
90-360 Łódź

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do MOKAVE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do MOKAVE