Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

mossco

Polska marka
Mossco jest dynamicznie rozwijającą się polską marką odzieżową założoną przez kobietę dla kobiet. Powstała na skutek połączenia pasji i miłości do mody, co znajduje swoje odzwierciedlenie w jakości i wykonaniu produktów. Kolekcje kierowane są do nowoczesnych kobiet, które pragną wyrazić siebie i swoje piękno, poczuć się kobieco i pewnie, a zarazem komfortowo i wygodnie.

Mossco to wysoka jakość tkanin i wykonania, jak również dbałość o detale, stąd też szyjemy od podstaw w najlepszych polskich szwalniach, które posiadają doświadczenie i tradycje. Współpraca z polskimi producentami i wsparcie lokalnych przedsiębiorców jest dla nas jednym z kluczowych działań, dzięki którym dostarczamy do naszych klientów produkt o najwyższej jakości.

Propozycje mossco są stworzone nie tylko dla kobiet, które kochają modę, ale również dla tych, które pragną podkreślić swoją kobiecość, niepowtarzalność i pewność siebie. Wszystkie projekty mają na celu w subtelny sposób wyeksponować kobiece walory i przekuć dotychczasowe kompleksy w atuty, które uczynią każdą z kobiet wyjątkową. Ubrania mossco tworzone są w oparciu o międzynarodowe trendy, które odzwierciedlają obraz kobiety nowoczesnej! Znajdziemy tu zarówno klasyczne wzory i odcienie, jak również printy czy odważniejsze kolory. Można postawić na gotowy zestaw lub połączyć je w dowolny sposób.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do mossco

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do mossco