Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Torby
Barter: NIE

NASHE

Polska marka
NASHE to łódzka, rodzinna marka produkująca wyjątkowe torby skórzane. Agnieszka i Tomek Kisiel, prywatnie małżeństwo, zawodowo serce i rozum firmy wspólnie tworzą torebkową historię.

„Wiemy, że doskonała jakość surowców i tajniki kaletniczego rzemiosła to absolutna podstawa, aby zdobyć zaufanie Klientek. Jednak, aby na stałe zagościć w ich sercach potrzeba dużo więcej. Jednym z najważniejszych elementów, na który stawiamy w Nashe (poza samymi torebkami) jest dbanie o zadowolenie naszych Klientek.

Wiele z naszych produktów powstało w odpowiedzi na ich konkretne potrzeby. A to dodatkowa kieszonka na bilety, a to druga zamykana na dokumenty, torby dla prawniczek na akta i pękate teczki, torby dla lekarek z kosmetyczką na stetoskop, etui na mniejsze i większe laptopy – to wszystko powstaje pod wpływem sugestii Klientek. Bierzemy je pod uwagę, słuchamy, a Klientki widzą, że naprawdę dbamy o ich potrzeby. Wiem, bo wracają do nas, często wielokrotnie, polecają innym, zamawiają prezenty dla bliskich.

Spełnianie torebkowych marzeń kobiet, które do nas trafiają jest możliwe dzięki lokalnej produkcji i krótkiemu łańcuchowi decyzyjnemu. Osobiście obsługuję wszystkie kanały kontaktu, dlatego mogę na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania, pomagać w personalizacji modeli, doborze koloru skóry, podszewki, okuć. Możliwości są u nas prawie nieograniczone, można powiedzieć, że w NASHE Sky is the limit.”

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do NASHE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do NASHE