Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Dom i Ogród / Polskie Marki
Barter: NIE

Nasze Domowe Pielesze

Polska marka
Nasze Domowe Pielesze to polska marka, która swoje początki miała dosłownie w domowych pieleszach. Z zamiłowania do domowego ciepła i dekoracji wnętrz powstała firma, w której zespół stara się, aby każdy ich Klient poczuł się jak w domu.

W Nasze Domowe Pielesze dekorowane są przede wszystkim OKNA. Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe, rolety rzymskie, zasłony, firany, rolety na okna dachowe oraz plisy. Wszystkie te dekoracje zamówisz na wymiar.

Firma oferuje również skuteczną ochronę przed insektami, wspólnie dobierzemy moskitiery okienne, moskitiery drzwiowe na zawiasach, moskitiery drzwiowe przesuwne oraz moskitiery drzwiowe plisowane.

Dekoracje powstały z potrzeby chwili – to dodatki, których szukali do własnych czterech kątów. Wprowadzenie każdego kolejnego produktu jest dokładnie przemyślane. Dbają o dobór materiałów i jakość wykonania, aby pieleszowe dekoracje mogły zamieszkać w Naszych domach na długie lata. W warsztacie marki przygotowywane są drabinki, półki, regały i metalowe organizery. Wszystko wykonywane jest ręcznie, z dbałością o każdy szczegół.
Białystok
Nasze Domowe Pielesze
Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 4
15-111 Białystok

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Nasze Domowe Pielesze

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Nasze Domowe Pielesze