Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

ONE SHIRT

Polska marka
Jedna koszula, jeden rozmiar, wiele możliwości noszenia.

Założycielką marki jest Karolina Pawlak, która stworzyła koszulę oversizową, uszytą z najlepszych tkanin w najlepszej technice z dokładnością każdego detalu.

ONE SHIRT to jedna koszula, która daje wiele możliwości stylizacji, pasuje do każdej z nas i jest nowoczesną definicją kobiecości. Nowa klasyka, pasująca do współczesnej kobiety, która czuje się dobrze ze swoim ciałem oraz ceni jakość i styl. Jedna koszula, która zawsze pasuje do Ciebie i do każdej okazji. One size, oversizowy krój pozwala każdej z nas czuć się w niej dobrze. To już od nas zależy jak będziemy nosić ONE SHIRT, czy będzie stanowić naszą biurową bazę, czy będzie dopełnieniem wieczornych stylizacji, a może codzienną koszulą, ubieraną do ulubionych jeansów.

Jakość, jest tym czym ta koszula wyróżnia się na tle innych. Starannie wyselekcjonowane tkaniny koszulowe od najlepszych producentów z Włoch, Hiszpanii, Czech to początek życia każdej koszuli. Każda koszula jest ręcznie krojona, ręcznie szyta, ręcznie prasowana. Jest wynikiem ponad 50 – ciu procesów produkcyjnych. Gotowa koszula przechodzi 4 krotny proces kontroli jakości gwarantując jej perfekcję. Wszystkie dodatki krawieckie wyprodukowane są głównie w Polsce lub w Unii Europejskiej.

W przypadku ONE SHIRT „Made in Poland” to nie tylko modny slogan. Jest to czerpanie z historii rodzinnej manufaktury, kunszt polskiego rzemiosła, wspólna praca wielu zdolnych ludzi, która broni się idealnym produktem. Made in Poland to świadomy wybór, wybierający etyczny proces produkcji. ONE SHIRT to koszule uszyte w rodzinnej koszalińskiej szwalni, sięgającej historii lat 80-tych.
Warszawa
LuiStore
Mokotowska 26
00-561 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do ONE SHIRT

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do ONE SHIRT