Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież / Torby
Barter: NIE

PHILO

Polska marka
Założycielka marki PHILO, Anna Kociuga jest absolwentką Fashion Institute Of Technology w Nowym Jorku. Studiując na kierunku Projektowania Ubioru zainspirowała się projektowaniem akcesoriów, co zrodziło miłość do kunsztu wykończeń ręcznych, detali i ich znaczenia w ubiorze.Połączenie wiedzy na temat tych dwóch odrębnych kwestii mody, pozwoliło jej na stworzenie własnej linii ubrań która łączy w sobie ponadczasowa elegancję i prostotę linii z twistem nadającym jej projektom niepowtarzalny charakter. Polka mieszkająca w Nowym Jorku, postanowiła wrócić do kraju aby zrealizować się jako projektantka tworząc Philo, łączące w sobie europejską elegancję i jej konserwatywny szyk, z amerykańską swobodą i luzem.
„Moje projekty są odzwierciedleniem tego co czuję. Istotne jest dla mnie, aby stworzyć balans i zachować równowagę pomiędzy celem a jego ekspresją.” – mówi Ania.

Praca modelki, praktyki dla takich firm jak Chloè, Victoria’s Secret czy Rachel Roy oraz kształcenie się w światowej stolicy mody, umożliwiło jej poznanie i zrozumienie świata mody z różnych perspektyw. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, w projektach Philo odnajdziemy połączenie wyjątkowego komfortu noszenia z nieprzeciętnym i ponadczasowym lookiem.
Gdynia
Centrum Handlowe Klif
Aleja Zwycięstwa 256
81-525 Gdynia
Kraków
Backstage Concept Store
Rynek Główny 13
31-042 Kraków
Sopot
BUTIK TOTAL LOOK
Sheraton Hotel
Powstańców Warszawy 10
81-718 Sopot
Kielce
Butik RAUT
Galeria Echo Świętokrzyska 20
25-406 Kielce
Zakopane
Catwalk Multi Concept
Krupówki 25
34-500 Zakopane
Płock
Me Like You
Wyszogrodzka 144
09-410 Płock

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do PHILO

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do PHILO