Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież / Torby / Zwierzęta
Barter: NIE

Psyjaciele

Polska marka
Psyjaciele.com to rodzinna marka stworzona z wielkiej miłości do zwierząt, designu i marketingu.

Paczka Psyjaciół składa się z dwóch szorstkowłosych adopciaków – Kiszki i Rupiecia, kota Trzebabieca oraz ludzkiej siły roboczej Gośki i Krzyśka. Od wielu Gośka i Krzysiek zajmują się marketingiem oraz reklamą i starają się wspierać schroniska dla zwierząt w tym zakresie przygotowując np. kampanie 1%.

Po długich rozmowach, burzach mózgów i przemyśleniach postanowili spełnić swoje marzenia – zająć się zwierzakami na pełnych obrotach i stworzyć markę Psyjaciele.com. Markę, która nie tylko tworzy zabawne, nietypowe produkty najwyższej jakości ale również pomaga psiakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu.

Wszystkie produkty powstały w głowach Gośki i Krzyśka, a wszystkie wzory zostały stworzone przez polskich artystów, rysowników, ilustratorów tworząc niepowtarzalną kolekcję dostępną tylko na Psyjaciele.com. Marka używa najwyższej jakości polskich półproduktów, współpracuje z polskimi designerami i wykonawcami.
Kraków
Psyjaciele.com
ul. Smoleńsk 16/1
31-112 Kraków
Kraków
Psyjaciele.com
ul. Miodowa 33
31-055 Kraków
Warszawa
Psyjaciele.com
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
ul. Bracka 25, 00-021 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Psyjaciele

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Psyjaciele