Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Zdrowie i Uroda / Polskie Marki
Barter: NIE

Purite

Polska marka
Marka Purite powstała w marcu 2014 roku. Duża skuteczność i terapeutyczne działanie Purite to wynik połączenia dobroczynnych właściwości naturalnych surowców, wiedzy medycznej współpracujących z manufakturą lekarzy oraz nowoczesnych, czystych technologii produkcji. Zespół pracuje w nowoczesnym laboratorium w Komorowicach pod Wrocławiem. Wszystkie składniki nabywane są zgodnie z zasadami uczciwego handlu; rośliny, z których powstają maceraty i hydrolaty uprawiane są bez pestycydów i sztucznych nawozów oraz pozyskiwane zgodnie z ich rytmem biologicznym; oleje pochodzą z certyfikowanych upraw.

100% składników roślinnych i mineralnych, działanie terapeutyczne przed pielęgnacyjnym, ekologia, która zaczyna się od nas samych, czyli bezkompromisowe podejście do nowoczesnych kosmetyków.

Purite to wyłącznie oleje, masła i woski roślinne, zioła, kwiaty, olejki eteryczne, wosk pszczeli, miód, mleko kozie oraz glinki lecznicze i sól z Morza Martwego. Zapachy Purite pochodzące wyłącznie ze składników zawartych w olejkach eterycznych i masłach roślinnych.

Terapia skóry
Działanie terapeutyczne naszych kosmetyków ma przywrócić skórze równowagę i pomóc w leczeniu jej powszechnych problemów, takich jak suchość, pękające naczynka lub trądzik.

Laboratorium
Purite pracuje w niewielkim laboratorium przy użyciu nowoczesnych metod produkcji. Proces powstawania kosmetyków wymaga czasu, precyzji i uwagi, dlatego są one produkowane na małą skalę z wielką dbałością o jakość.

Ekologia
Purite buduje świadomość ekologiczną. Używa biodegradowalnych opakowań, prowadzi recykling szklanych, odzyskuje wodę z produkcji hydrolatów, nie stosuje pestycydów, sztucznych nawozów ani barwników. Używane przez nich rośliny i oleje pochodzą z ich własnych lub certyfikowanych upraw.

Cruelty free
Purite nie przeprowadza testów na zwierzętach, ani nie zleca takich testów zarówno w przypadku gotowych produktów jak i poszczególnych składników zawartych w tych produktach.
Warszawa
Salon Purite
Plac Grzybowski 10 lok. 7a,
00-104 Warszawa

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Purite

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Purite