Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki
Barter: NIE

r.oddity

Polska marka
Polska marka r.oddity to torebki zaprojektowane i szyte w Polsce, z poszanowaniem środowiska, o minimalistycznym, ale oryginalnym designie. Proste, oparte na podstawowych kształtach, ale niebanalne torebki przyciągają spojrzenia, a poczucie odpowiedzialności twórczyń marki – nie tylko za jakość produktów, ale i ich wpływ na środowisko – przykuwa uwagę. Idea ekonomii współdzielenia oraz odpowiedzialności społecznej znalazła swoje odzwierciedlenie poprzez inicjatywę wypożyczalni.

Torebki szyte są w niedużym krakowskim zakładzie kaletniczym. Głównym materiałem użytym do ich wykonania jest włoska skóra garbowana roślinnie, pochodząca z garbarni szczycącej się certyfikatem AQC i produkującej skórę w duchu zrównoważonego rozwoju. Poza skórą torebki wykonane są z innych sprawdzonych i szlachetnych materiałów takich jak: czysty mosiądz, Tencel czy skóra zamszowa.

Marka r.oddity kierowana jest do kobiet takimi, jakie są: wielowymiarowe, charakteryzujące się złożonymi potrzebami i występujące codziennie w wielu sprzecznych ze sobą rolach. Nie dają się definiować, wymykają się stereotypom i schematom. R.oddity to zaproszenie do bycia na wskroś sobą, do wyjścia ku własnej kreatywności.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do r.oddity

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do r.oddity