Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Odzież
Barter: NIE

REILET

Polska marka
REILET to kobieta. Kobieta wolna, świadoma, zmysłowa. Marka powstała by docenić klasykę, kunszt i jakość, a przede wszystkim, by celebrować kobiecość. Podkreśla to co w modzie najistotniejsze – nieprzemijalność i uniwersalność. W ofercie marki znajdują się minimalistyczne, kobiece fasony inspirowane modą lat 90-tych. Stonowane kolory i przemyślane konstrukcje stanowią podstawę ponadczasowej garderoby.

Marka szyje z najwyższej jakości włoskiego jedwabiu w małych, rodzinnych szwalniach w Polsce. Ubrania produkowane są w ograniczonej ilości by zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, na każdym kroku monitorując proces produkcyjny.

REILET to powstała w 2020 roku polska marka ubrań inspirowana stylem lat 90 tych. Minimalizm deluxe definiuje jej DNA. Marka w swoich projektach wykorzystuje szlachetne materiały, dba o każdy detal i jakość wykonania. Dzięki temu modele można nosić przez wiele lat i w różnych konfiguracjach.

REILET powstała w odpowiedzi na rosnącą potrzebę świadomego podejścia do mody, założycielka chciała stworzyć markę, która opiera się typowym modowym konwenansom. Zamiast sezonowych kolekcji REILET proponuje jedną stałą, sukcesywnie uzupełnianą o kolejne modele linię, w której ponadczasowe, klasyczne i kobiece fasony na dłużej zagoszczą w szafach kobiet. Bo ubrania, jak perfumy potrafią przywoływać wspomnienia.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do REILET

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do REILET