Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

rett frem

Polska marka
Rett frem to subtelna biżuteria z historią. Projektantką oraz właścicielką jest Laura Pawlikowska. Najbardziej docenione kolekcje powstały z inspiracji: Słowiańską kulturą, kobietami PRL-u i światem sztuki. Pomimo czerpania z różnych dziedzin i stylów życia, całość zachowana jest w minimalistycznej estetyce. Każdy kształt, linia, wielkość czy nazwa, nie są przypadkowe.

Tworzona ręcznie, wykonywana z dbałością o jakość i detal. Projektowana z myślą, aby cieszyła latami. Biżuteria rett frem stała się przekaźnikiem wspomnień i dobrych myśli, dlatego ma nie tylko zdobić czy być pięknym dodatkiem, ale również wyrażać kobiety, które ją noszą.

Jednym z głównych założeń rett frem jest promowanie świadomej i odpowiedzialnej mody, silnie związanej z ochroną środowiska oraz dziedzictwa kulturowego. Pomimo czerpania z różnych dziedzin i stylów życia, całość zachowana jest w minimalistycznej estetyce. Każdy kształt, linia, wielkość czy nazwa, nie są przypadkowe.
Warszawa
Cloudmine
Paryska 17
03-945 Warszawa
Toruń
NANI Concept
Polna 7b/7
87-100 Toruń
Katowice
Poszetka Concept
Morcinka 23
40-104 Katowice
Gdańsk
POP concept store
Leśmiana 11
80-280 Gdańsk
Lublin
MATERIA concept store
Peowiaków 12
20-007 Lublin
Poznań
TUTU
Stary Browar / Półwiejska 42
61-888 Poznań

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do rett frem

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do rett frem