Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

Serafin Andrzejak

Polska marka
OUR STORY

Serafin to marka, która łączy tradycyjne krawiectwo z cyfrową modą. To indywidualne podejście do projektów oraz nowoczesne wizje. Idziemy z duchem czasów i mocno wchodzimy w digital. Efekty możecie na bieżąco śledzić w naszych mediach społecznościowych.

Działamy jak nowoczesny modowy spot – wpadnij do naszej pracowni obejrzeć dostępne realizacje, przegadać przyszłe projekty lub spersonalizować to, co możesz zamówić u nas od ręki. A wszystko przy kawie i bez ciśnienia.

VIRTUAL FASHION

Cyfrowa moda to rewolucja, która już się dzieje, a my jesteśmy jej częścią. Projektujemy w środowisku metaverse. Każda rzecz na swój wirtualny odpowiednik, który możecie podejrzeć na naszej stronie internetowej. Ponadto, nie stockujemy się. Wszystko wykonujemy na bieżąco. Tworzenie niepotrzebnych magazynów jest po prostu mało eco.

OUR COLLABS

Serafin Andrzejak współpracował przy programach telewizyjnych, w tym „Top Model”, tworząc wyraziste projekty dla uczestników, często w skrajnie trudnych warunkach sesji zdjęciowych. Nasze projekty noszą osoby ze świata filmu, muzyki oraz osoby ceniące ponadczasową jakość i trzymanie ręki na pulsie cyfrowej mody. Stałe współpracujemy także ze studentami broniącymi swoje dyplomy modowe – urzeczywistniamy ich szkice.
Warszawa
Serafin Andrzejak
Ligocka 2/1
02-556 Warszawa
Warszawa
TFH Concept
Szpitalna 8
00-031 Warszawa
Berlin, Niemcy
QUADRAT Shop
Gormannstrasse 23
10119 Berlin, Niemcy
Praga, Czechy
DARK Concept Store
Kamenická 604/20
170 00 Praha 7-Holešovice, Czechy

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Serafin Andrzejak

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Serafin Andrzejak