Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Zdrowie i Uroda / Polskie Marki
Barter: NIE

SIMPLY MORE

Polska marka
Simply More to marka działająca w duchu ”less is more” i skinimalism’u. Fundamentem filozofii marki jest tworzenie kosmetyków w 100% naturalnych z minimalistycznym składem, które pielęgnują skórę kompleksowo i skutecznie, bez jej przeciążania.

W Simply More kochają naturę, prostotę i skuteczność. I taki jest ich krem – ich pierwszy produkt. Stworzyli zbalansowaną, wielozadaniową formułę, która zadba o Twoją skórę każdego dnia: ultranawilży i odżywi, zregeneruje, a także zabezpieczy ją przed powstawaniem niedoskonałości.

Simply More to wyważona, prosta i skuteczna pielęgnacja, która wspiera naszą skórę, dostarczając jej to, czego potrzebuje, bez jej nadmiernej stymulacji i przeciążania. W końcu skóra to nasz największy organ i doskonały ekosystem. Częste zmiany kosmetyków, niewłaściwa kolejność ich nakładania, stosowanie zbyt dużej ilości substancji aktywnych – to wszystko może doprowadzić do jej nadmiernej stymulacji i przeciążenia. W efekcie nasza nadgorliwa pielęgnacja nierzadko przynosi odwrotny do zamierzonego skutek i szkodzi skórze, zaburzając jej pracę. Skinimalism jest sercem marki. Nasza skóra kocha minimalizm i balans, dlatego w składzie kremu Simply More znajdziesz 10 składników, czyli dokładnie to czego potrzebujesz, żeby Twoja skóra była zdrowa i promienista m.in.: rewolucyjny ekstrakt z embelii z Madagaskaru, odżywcze masło moringa i inteligentny olej jojoba.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do SIMPLY MORE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do SIMPLY MORE