Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

SO WHAT

Polska marka
SO•WHAT to marka modowa założona w 2019 roku przez Joannę i Łukasza Olszewskich, tandem w życiu prywatnym i po części zawodowym. Ona – serce, On – umysł, szczęśliwie czasami na odwrót. SO•WHAT to dla Joanny otwarcie drzwi do projektów modowych wcześniej realizowanych tylko na własne potrzeby. Decyzja o założeniu marki zapadła, kiedy wszystkie obawy zostały skwitowane stwierdzeniem: „so what”! „Działaj, spełniaj marzenia, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. A jak nie wyjdzie, to ‘so what’?! Stąd właśnie pochodzi nazwa marki, która jednocześnie idealnie wpisuje się w DNA marki. Nazwa początkowo wzbudza skojarzenia z modą uliczną, mimo że styl SO•WHAT idzie w stronę niewymuszonej elegancji. Takie właśnie są projekty SO•WHAT. Nieoczywiste i zaskakujące, mimo że przy pierwszym spojrzeniu klasyczne.

Marka SO•WHAT ostatnio otworzyła swój pierwszy showroom zlokalizowany w XIX wiecznej kamienicy przy ulicy Wilczej 18 lok 12 w Warszawie. Tam, w pięknym, drobiazgowo odrestaurowanym wnętrzu, ozdobionym sztuką zaprasza do zapoznania ze swoimi projektami.

Ubrania od SO•WHAT są dopieszczonymi, małymi dziełami sztuki krawieckiej, które mają umilać Kobietom codzienność. Dawać im możliwość szybkiego, bez wysiłkowego zbudowania stylizacji na każdą okazję i na każdy nastrój. SO•WHAT to ekskluzywna, ciekawa baza dająca pole do popisu akcesoriom oraz potrzebom i inwencji Kobiet. Baza, która jest ponad sezonowa i przetrwa lata.

Projekty SO•WHAT bazują na wyselekcjonowanych włoskich i hiszpańskich tkaninach, w większości tkanych z naturalnych włókien. Jedwabie, wełny, bawełny, lny i wiskozy to podstawowe tkaniny używane w SO•WHAT. Na tkaninie nie kończy się dbałość o szczegóły. Guziki, suwaki, tasiemki, inne dodatki to również produkty najwyższej jakości i w większości z naturalnych surowców. Surowce pochodzą z głównie z Włoch i Hiszpanii, ale marka tworzy w Polsce z pomocą zespołu drobiazgowo dobranych profesjonalistów. Stawia na kunsztowne krawiectwo małych manufaktur.
Warszawa
Showroom SO WHAT
ul. Wilcza 18/12
00-532 Warszawa

Skontaktuj się przed wizytą
+48 606 323 300

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do SO WHAT

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do SO WHAT