Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

Studio LORENTZ

Polska marka
LORENTZ to marka zrodzona z miłości do piękna płynącego z prostoty i minimalizmu. Stworzona przez dwie kobiety – matkę z córką – ceniące dobry styl, który łączy w sobie elegancję i swobodę.

Gra kontrastów jest znakiem rozpoznawczym ubrań. Czerń i biel, kobiecość, która szuka inspiracji w męskiej szafie, delikatność i pewność siebie.

Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości. Firma stawia na zrównoważony rozwój – tworzy ponadczasowe, wielosezonowe kolekcje i współpracuje z konstruktorami oraz szwalniami na terenie kraju z zachowaniem zasad etyki.

Na początku, celem było zaprojektowanie topów i t-shirtów, które można nosić cały rok, bo według założycielek marki nigdy ich dość w kobiecej szafie. Wierzą, że dobry t-shirt i top mogą odmienić wizerunek w ciągu dnia- z marynarką stworzą elegancki look, a po pracy nadadzą stylizacji niezobowiązujący charakter, ale z pazurem.

Oprócz tego powstawać będą krótkie kolekcje innych ubrań, zarówno w linii casual, jak i premium – elegant.
Warszawa
SHOWROOM na warszawskim Powiślu, w każdą niedzielę w godzinach od 10:00 do 15:00! Dokładny adres wysyłamy w wiadomości prywatnej

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Studio LORENTZ

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Studio LORENTZ