Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Biżuteria / Polskie Marki
Barter: NIE

Sublime Bijoux

Polska marka
Sublime to polska marka biżuterii z paryskim rodowodem, która jest połączeniem nowoczesnej estetyki z elegancją francuskiej bohemy. Kolekcje sublime to melanż aktualnych trendów z klasycznymi formami w romantycznej oprawie.

Kobieta Sublime jest romantyczką o duszy marzycielki. Magnetyzuje naturalnym wdziękiem i wyrafinowanym gustem. Otacza się pięknymi rzeczami, kocha estetykę i paryski styl. Uwielbia ponadczasową klasykę. Inspiruje się stylem vintage, równocześnie śledząc aktualne trendy. Ceni sobie luz w wyglądzie, choć umie kusić czerwoną szminką na ustach. Otacza się inspirującymi ludźmi i bawi się życiem!

Markę Sublime tworzą dwie siostry, komplementarny duet napędzany chęcią tworzenia wyjątkowej marki biżuterii przeznaczonej dla kobiet ceniących sobie stylowe rozwiązania. Czerpiąc ze swoich wspomnień, lat spędzonych we Francji oraz wiedzy, koncentrują się na wspólnej wizji kreowania brandu inspirowanego paryską estetyką. Sublime to pragnienie podzielenia się nie tylko urokliwą biżuterią, ale także francuską kulturą, która od lat jest im bliska.
Kraków
Concept Room
Krakowska 26
31-062 Kraków
Łódź
Bloom Polish Designers
Nawrot 4
90-001 Łódź

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do Sublime Bijoux

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do Sublime Bijoux