Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Akcesoria / Polskie Marki / Dom i Ogród
Barter: NIE

SWOYE

Polska marka
Szum drzew i brzęczenie pszczół, poranna rosa i zapach łąki – rozpal swoją wyobraźnię…

SWOYE to niewielka manufaktura na wschodzie Polski (a dokładnie na Lubelszczyźnie) w której powstają naturalne świece. Produkty tworzone są z organicznych składników – wosku pszczelego oraz bawełnianych knotów, a następnie zamykane w słojach z ciemnego szkła lub zwijane w rolkę.

Nazwa SWOYE odnosi się również do warstw drewna, gdyż inspiracją do powstania świec stały się brzozowe i sosnowe lasy. To właśnie w tych leśnych zagajnikach kwitnące chabry i maki, wciąż kuszą swą prezencją mądre pszczoły. Dlatego zwijane świece przypominają kształtem słoje w drewnie.

Prostota

SWOYE różnią się wyglądem i zapachem od świec robionych mechanicznie, które znasz ze sklepów. Proces wykonywania każdej świecy odbywa się od początku do końca ręcznie – krojenie i topienie wosku, umieszczanie knotów oraz zalewanie świec.

• Nie są kolorowe, ponieważ marka zrezygnowała z barwników, stawia na miodowy kolor oraz naturalny i estetyczny wygląd.

• Nie mają w sobie sztucznych olejków zapachowych, dlatego wybierając SWOYE świadomie godzisz się na zapachową prostotę.

• W minimalistycznym asortymencie znajdziesz produkty, które są dopracowane na każdym etapie tworzenia i powstają w zgodzie z naturą.

Produkty SWOYE pakowane są w biodegradowalne pudełka i papiery. Marka używa naturalnych wypełniaczy, a paczki zaklejane są papierową taśmą.

SWOYE home

Drewniane szczotki SWOYE home to połączenie organicznych surowców i prostego designu do naturalnej pielęgnacji ciała i domu. W szczotkach zmysł wzroku i dotyku tworzą synestezyjny duet. Można w nich dostrzec słoje drewna oraz poczuć wyjątkową strukturę logo marki. Ważna jest dla nich prostota, dlatego szczotki wykonane są z naturalnych, biodegradowalnych surowców.

Zacznij od małych zmian ze SWOYĄ szczotką.

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do SWOYE

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do SWOYE