Portal pracy w branży modowej
Kategoria: Odzież / Polskie Marki
Barter: NIE

THE BETWINS

Polska marka
THE BETWINS to marka odzieżowa tworzona przez siostry bliźniaczki mieszkające w Trójmieście.

Projekty marki kierowane są do kobiet w każdym wieku, które wiedzą czego pragną od życia, są pewne siebie, a jednocześnie kobiece, wrażliwe i delikatne. Proponowane modele idealnie wpisują się w kanon elegancji zachowując tym samym ogromne poczucie komfortu. Odnajdą się perfekcyjnie zarówno podczas wydarzenia o szykownej konwencji, romantycznej kolacji przy świecach, drinku z przyjaciółką, jak i na co dzień – nigdy nie wiadomo co czeka za rogiem. Sekretem projektów THE BETWINS jest to, że zapewniają wyjątkowy wygląd w każdej chwili, podkreślając to, co najważniejsze – naturalne piękno.

Główną ideą marki jest stworzenie projektów zapewniających poczucie komfortu oraz ponadczasowej elegancji. Tym samym skupia się nie tylko na tym co przyjemne dla oka, ale również na najwyższej jakości tkanin, których używa. W życiu, jak i w pracy stawia na świadome wybory. Bardzo długim, ale niezwykle ważnym procesem było znalezienie odpowiedniej szwalni, która zrozumie i pomoże zrealizować postawione cele. Następnie równie znaczącym krokiem był dobór tkanin najwyższej jakości. Projektantkom zależy na zdrowiu klientek, które obdarzyły je zaufaniem, jednocześnie troszczą się o nasze środowisko – dlatego w swoich kolekcjach wykorzystują naturalne oraz certyfikowane tkaniny.

Projekty THE BETWINS są ponadczasowe, wykonane z najlepszych tkanin, ponieważ projektantki chcą, aby ich ubrania służyły możliwie najdłużej oraz były bezbłędnym wyborem, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego przykładają ogromną wagę do detali.

Marka wspiera polski rynek, dlatego wszystkie kolekcje szyje głównie w Gdańsku i okolicach wspierając małe, rodzinne szwalnie. Wszystkie opakowania, metki oraz wszywki odzieżowe wykonywane są w polskich firmach z materiałów biodegradowalnych.
Warszawa
Thank You Pop Up
Dom Handlowy Mysia3
ul. Mysia 3
00-496 Warszawa
Gdańsk
POP concept store
Leśmiana 11
80-280 Gdańsk
Toruń
NANI concept store
Polna 7b/7
87-100 Toruń

Skontaktuj się z marką

Nowa kampania? A może masz pytania dotyczące współpracy? Tutaj możesz napisać wiadomość do THE BETWINS

    * pola obowiązkowe
    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Local Brands Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

    Dziękujemy!

    Twoja wiadomość została wysłana do THE BETWINS